“Happy in Bali with Dali!”
Erikülaline hingamisterapeut
Gert Reinberg

Eneseareng + puhkus + seiklus |  01.11 – 11.11.2024

MIDA SAAD KOGEDA?

Loengud/töötoad

Millised on Dalí retriidid?

HOITUD & TURVALINE RUUM

Ruumid, mis on totaalselt hoitud ja turvalised. Ma kanaldan ja hoian ruumis kõrget sagedust, hästi puhast armastuse energiat, uusi võimalikkusi ning totaalset lubamist. Oma Manifestori loomusega küsin õigeid küsimusi, loen inimeste energiaid ning panen asjad muutuste suunas liikuma.

SÜGAVUS & EHEDUS

Minu ruumides on palju sügavust, haavatavust ja ehedust. Olen ise otsekohene, aus ja ehe, jagades avameelselt ja ilma maskideta nii oma mõtteid kui elus toimuvat. Samu väärtusi toon ka ruumi ning naised saavad hirmuvabalt, turvaliselt ja hoitult katsetada, mis tunne on olla haavatav, ehe ja sukelduda omaenese teemadesse.

VAIMSUS & MAISUS

Samamoodi on tasakaalus südame tasandi tegevused ja mõistuslik lähenemine. Ma pole ainult namaste ja OM – mulle meeldib tasakaal! Me mediteerime ja laulame, aga lisaks vaimsematele töötubadele toimuvad ka loengud, kus jagan infot, õpetan teooriaid ja praktikaid jne. Me kirjutame ja unistame, õpime ja visualiseerime, paneme plaane paika ja astume reaalses maailmas oma järgmisele tasemele.

PUHKUS & AVASTAMINE

Mulle meeldib võtta oma retriidil osalejaid kui külalisi, kelle eest hoolitseda ja keda poputada. Soovin, et lisaks enesearengule ja järgmisele tasemele liikumisele saaksid täita ka oma puhkuse, päevitamise, lebotamise, lõunaunede jne tasse. Seega saad iga päev ka vaba aega puhkamiseks, retriidi jooksul on ka mitu seiklust ja ekskursiooni paradiisisaarel – et kõik oleks tasakaalus! Eneseareng + puhkus + seiklus.

Retriit on sulle, kui:

Balist

Bali on Indoneesia saar, mis on kuulus oma lummavate randade, kristallselge vee ja lopsakate riisipõldude poolest. Saarel on rikkalik kultuuripärand, sealhulgas templid, traditsioonilised tantsud ja värvikad festivalid. Bali pakub rahulikku ja spirituaalset atmosfääri, mis muudab selle ideaalseks sihtkohaks retriitideks. Külastajad saavad sukelduda jooga, meditatsiooni ja tervikliku heaolu praktikatesse maalilises looduses. Bali soe külalislahkus ja ainulaadne maagiline võlu loovad tõeliselt muutva kogemuse kõigile külastajatele.

Kas sobid retriidil osalejaks?

Sellele retriidile on oodatud osalema nii naised kui mehed. Eelnev enesearengu- või Dalí  või Gerdi retriitidel/koolitustel/ hingamisrännakutel osalemine pole vajalik. Siiski teeme iga sooviavaldajaga väikese eelintervjuu / kõne, et veenduda retriidi sobivuses ja tõsta seeläbi ka kogu grupi kvaliteeti.

Kokku oleme avatud kuni 20-le osalejale.

GRUPIJUHT: Dalí Getter Karat

Retriiti loob, veab ja energeetiliselt hoiab Dalí Getter Karat – õnnekoolitaja, manifesteerimise mentor, inspiratsioonikõneleja, nelja raamatu autor, Õnnelikkuse podcasti saatejuht, naisarhetüüpide koolitaja ja sertifitseeritud happiness coach.

“Minu missioon on muuta maailm õnnelikumaks paigaks. Teen seda läbi teadlikkuse tõstmise, õpetades inimestele õnnelikkust, manifesteerimist ja naisarhetüüpe läbi kursuste, koolituste, raamatute, podcasti ja retriitide.”

ERIKÜLALINE: Gert Reinberg

Gert on viimased 8 aastat elanud Bali saarel. Ta on väga palju õppinud, väga palju teinud ja väga palju kogenud. Gert on kirglik heaolu eestvedaja: FBR hingamisterapeut, liikumise entusiast juba üle 20ne aasta ning fluidUs joogastiili õpetaja. Viimase aasta jooksul on ta leidnud uue väljundi – korraldada retriite. Eestist on Balile retriitidele aastaga lennanud palju inimesi, kes on kogenud elumuutvaid kogemusi, uusi algusi ja eneseleidmisi.

Gert on samuti Bali hingamisküla Desa Lima üks asutajatest. Tema kireks ja missiooniks on tuua inimeste ellu rohkem tasakaalu, ühendust ja harmooniat.

✨ Lisainfo ja registreerumine ✨

Retriit “Happy in Bali with Dali!”, erikülaline hingamisterapeut Gert Reinberg

toimub 1-11.11.2024 ning maksab 1995€

Võimalus tasuda osade kaupa.

Hind sisaldab:

Hinna sisse ei kuulu:

Registreerumiseks või lisaküsimusteks kirjuta info@dalikarat.com

Armastusega,
Dalí & tiim