Naine, tule Sansibari naisteretriidile
“Happy in Sansibar !”

Eneseareng + puhkus + seiklus |  15.10 – 21.10.2024

MIDA SAAD KOGEDA?

Loengud/töötoad

Millised on Dalí retriidid?

HOITUD & TURVALINE RUUM

Ruumid, mis on totaalselt hoitud ja turvalised. Ma kanaldan ja hoian ruumis kõrget sagedust, hästi puhast armastuse energiat, uusi võimalikkusi ning totaalset lubamist. Oma Manifestori loomusega küsin õigeid küsimusi, loen inimeste energiaid ning panen asjad muutuste suunas liikuma.

SÜGAVUS & EHEDUS

Minu ruumides on palju sügavust, haavatavust ja ehedust. Olen ise otsekohene, aus ja ehe, jagades avameelselt ja ilma maskideta nii oma mõtteid kui elus toimuvat. Samu väärtusi toon ka ruumi ning naised saavad hirmuvabalt, turvaliselt ja hoitult katsetada, mis tunne on olla haavatav, ehe ja sukelduda omaenese teemadesse.

VAIMSUS & MAISUS

Samamoodi on tasakaalus südame tasandi tegevused ja mõistuslik lähenemine. Ma pole ainult namaste ja OM – mulle meeldib tasakaal! Me mediteerime ja laulame, aga lisaks vaimsematele töötubadele toimuvad ka loengud, kus jagan infot, õpetan teooriaid ja praktikaid jne. Me kirjutame ja unistame, õpime ja visualiseerime, paneme plaane paika ja astume reaalses maailmas oma järgmisele tasemele.

PUHKUS & AVASTAMINE

Mulle meeldib võtta oma retriidil osalejaid kui külalisi, kelle eest hoolitseda ja keda poputada. Soovin, et lisaks enesearengule ja järgmisele tasemele liikumisele saaksid täita ka oma puhkuse, päevitamise, lebotamise, lõunaunede jne tasse. Seega saad iga päev ka vaba aega puhkamiseks, retriidi jooksul on ka mitu seiklust ja ekskursiooni paradiisisaarel – et kõik oleks tasakaalus! Eneseareng + puhkus + seiklus.

Retriit on sulle, kui:

Sansibarist

Sansibar (Zanzibar) on Tansaania alla kuuluv väike saar, mis on kuulus oma ilusate randade, puhta vee ja rannaliivade, lisaks vürtside ja haruldase kristalli – tansaniidi – poolest. Sansibari inimesed on rõõmsameelsed ja sõbralikud, palju on õhus mõnusat muusikat ja tantsu, nagu Aafrikale kohane. Mina isiklikult olen tundnud end Sansibaril turvaliselt ja teretulnult, “hakuna matata” mentaliteet on äge ja Aafrika muusika puusi nõksuma panev. Energeetiliselt on Sansibaril hea kohalolu loov energia, mis toetab naisenergiaga kontakti saamist.

Osalejad:

Sellele retriidile on oodatud osalema ainult naised. Eelnev enesearengu- või Dalí retriitidel/koolitustel osalemine pole vajalik. Siiski teeme iga sooviavaldajaga väikese eelintervjuu, et veenduda retriidi sobivuses ja tõsta seeläbi ka kogu grupi kvaliteeti.

Kokku oleme avatud kuni 10-le osalejale.

GRUPIJUHT:

Retriiti loob, veab ja energeetiliselt hoiab Dalí Getter Karat – õnnekoolitaja, inspiratsioonikõneleja, nelja raamatu autor, podcasti saatejuht, manifesteerimise ja naisarhetüüpide koolitaja ja mentor.

“Minu missioon on muuta maailm õnnelikumaks paigaks. Teen seda läbi teadlikkuse tõstmise, õpetades inimestele õnnelikkust, manifesteerimist ja naisarhetüüpe läbi kursuste, koolituste, raamatute, podcasti ja retriitide.”

✨ Lisainfo ja registreerumine ✨

Premium naisteretriit Daliga “Happy in Sansibar!” toimub 15-21.10.2024 ning maksab kuni 1.06 1995€,

alates 2.06 on hind 2222€.

Võimalus tasuda osade kaupa.

Hind sisaldab:

Hinna sisse ei kuulu:

Registreerumiseks või lisaküsimusteks kirjuta retriit@dalikarat.com

Armastusega,
Dalí & tiim