Kõned, mis inspireerivad!
Koolitused, mis motiveerivad!
Kutsu inspiratsioonikõneleja
oma
Kliendid, kes usaldavad

Koolitused, mis motiveerivad!​

Dalí koolitab nii eesti kui inglise keeles, suuremaid ja väiksemaid gruppe, tunnike või terve päeva, üle interneti või kohapeale tulles, ühe korra või mitmes osas. Pole ühte standardit, on just Sinu soovile loodud originaalne lahendus!

Koolitused on tavaliselt 1-6 tundi pikad, ühe- või mitmepäevased

Siin Sulle inspiratsiooniks mõned esinemise teemad:

01

Inspiratsioonikoolitus

Mis on püsiva õnnelikkuse valem?

Õnnehetked on mõnusad, aga tõeline õnnelikkus peitub püsivas sisemises rahulolus. Koolitusel õpetab Dalí, kuidas neid kahte eristada ja toob välja põnevamad uuringute tulemused. Osalejad saavad koolituselt loogilist teooriat ning praktilisi tööriistu, et oma elu õnnelikumaks muuta! Lisaks rohkelt inspiratsiooni, elulisi näiteid, naeru ja siirust.

02

Emotsionaalse heaolu koolitus

Kuidas säilitada sisemine rahu ärevatel aegadel?

Majanduslangus, inflatsioon, haigused, liiga kiire elutempo, närvilised kliendid, hirmutavad eesmärgid ja ahistavad tähtajad – põhjuseid ärevuseks on palju. Depressioon ja ärevus on praegusel ajal kahjuks väga levinud seisundid! Koolitusel õpetab Dalí rohkelt erinevaid tehnikaid, kuidas säilitada sisemine rahu ja maandus ärevatel hetkedel.

03

Tervisealane koolitus

Vaimse tervise ABC ehk 10 kõige olulisemat punkti, kuidas hoida end vaimselt tervena!

Depressioon, läbipõlemine, ületöötamine, ärevushäired – need kõik on vaimse tervise tasakaalutuse tagajärjed. Sel koolitusel tutvustan Sulle kas lühemalt või pikemalt (3-6h) vaimse tervise põhiprintsiipe, toon elulisi näiteid ja selgitan lahti, mismoodi end vaimselt stabiilse ja elutervena hoida. Seda koolitust teen tavaliselt koos koolitaja Kaido Kubriga.

04

Tervisealane koolitus

Kuidas ennetada läbipõlemist?

Läbipõlemine on väga suur probleem, sest võib viia sügava depressioonini. Lisaks inimese isikliku elu suurele mõjule on läbipõlemise mõju tunda ka kollektiivis üldiselt. Läbipõlemist on arukas ennetada, sest taastumine võib võtta lausa kuni 12 kuud! Koolitusel jagab Dalí erinevaid vaatenurki, miks me läbi põleme ja kuidas seda igapäevaselt ennetada.

05

Inspiratsioonikoolitus

Manifesteerimise ABC ehk kuidas unistused täituma panna?

Me kõik unistame, aga miks vaid mõne unistused lähevad täide? Manifesteerimine allub väga konkreetsetele seaduspärasustele ja neid teades, oskad reaalsuseks muuta uue kolleegi leidmise, suurema sissetuleku, kõrgema ametipositsiooni, klientide rahulolu, projektide võidud, firmaüritused ja palju muud! Koolitus on teoreetiline ja väga huvitav.

06

Naiselikkuse koolitus

Naisarhetüübid ja kuidas neid endas ära tunda?

Koolitus naiskollektiividele meis peituvatest arhetüüpidest. Meis on Tütarlaps, Armastaja, Perenaine ja Kuninganna, aga igal neist on ka 4 varjukülge. Õppides tundma endas olevaid energiaid, oskame end paremini mõista ja teadlikumalt juhtida, saame ühenduse endas peituva väe ja energiaga, kogeme elurõõmu, armastust ja inspiratsiooni!

Kõned, mis inspireerivad!

Kui otsid oma sündmusele kõnelema kedagi, kes innustaks, julgustaks, motiveeriks, inspireeriks, puudutaks inimeste südameid, keda on ilus vaadata ja suurepärane kuulata ning kelle edasiantav sõnum jõuab kuulajatele ka päriselt kohale, siis kutsu oma sündmusele esinema Dalí Karat!

Siin Sulle veel mõned lisateemad:

Tagasiside Dalí koolitustele

Palun kirjuta mulle oma soovist lähemalt.

Kus? & Millal?