Dalí retriidid

Järgmised retriidid:

Dali-linnaritriit

Dubai linnaretriit "Happy in Dubai"

Kujuta ette: 10 Eesti kaunitari, kõik ilusad ja end üles löönud, Dubai luksuses jalutamas, tundide pikkuselt brunchitamas, lõbusalt kokteilitamas, imeilusates kohtades pildistamas, erinevaid ägedaid paiku külastamas, kõrbes lõkke ääres mediteerimas ja lõkke ümber tantsimas, ööklubis puusi hööritamas, sisukatel teemadel rääkimas.

DSC_6668

"Happy in Sansibar"

* Kas Sa tahaksid päikese kätte puhkama?
* Tunned, et vajad lõõgastust, rahulikkust ja kerget kulgemist?
* Tajud, et lisaks keskkonna nautimisele soovid sukelduda ka enda sisemusse, avastada ja vabastada, lõpetada ja alustada erinevaid protsesse, teemasid?

Millised on Dalí retriidid?

HOITUD & TURVALINE RUUM

Ruumid, mis on totaalselt hoitud ja turvalised. Ma kanaldan ja hoian ruumis kõrget sagedust, hästi puhast armastuse energiat, uusi võimalikkusi ning totaalset lubamist. Oma Manifestori loomusega küsin õigeid küsimusi, loen inimeste energiaid ning panen asjad muutuste suunas liikuma.

SÜGAVUS & EHEDUS

Minu ruumides on palju sügavust, haavatavust ja ehedust. Olen ise otsekohene, aus ja ehe, jagades avameelselt ja ilma maskideta nii oma mõtteid kui elus toimuvat. Samu väärtusi toon ka ruumi ning naised saavad hirmuvabalt, turvaliselt ja hoitult katsetada, mis tunne on olla haavatav, ehe ja sukelduda omaenese teemadesse.

VAIMSUS & MAISUS

Samamoodi on tasakaalus südame tasandi tegevused ja mõistuslik lähenemine. Ma pole ainult namaste ja OM – mulle meeldib tasakaal! Me mediteerime ja laulame, aga lisaks vaimsematele töötubadele toimuvad ka loengud, kus jagan infot, õpetan teooriaid ja praktikaid jne. Me kirjutame ja unistame, õpime ja visualiseerime, paneme plaane paika ja astume reaalses maailmas oma järgmisele tasemele.

PUHKUS & AVASTAMINE

Mulle meeldib võtta oma retriidil osalejaid kui külalisi, kelle eest hoolitseda ja keda poputada. Soovin, et lisaks enesearengule ja järgmisele tasemele liikumisele saaksid täita ka oma puhkuse, päevitamise, lebotamise, lõunaunede jne tasse. Seega saad iga päev ka vaba aega puhkamiseks, retriidi jooksul on ka mitu seiklust ja ekskursiooni paradiisisaarel – et kõik oleks tasakaalus! Eneseareng + puhkus + seiklus.