Premium naisteretriit Sansibaril “NAINE 2.0 - järgmise taseme mina!”

RETRIIT ON SULLE, KUI:

"

Sel sügisel, 3-10.oktoobril, teeme taas naisteretriidi Sansibaril. Uus hotell, väga palju uusi tehnikaid ja praktikaid, uued teemad ja lähenemised. Upgrade ja 2.0 tase igas mõttes!

Millised on Dalí retriidid?

HOITUD & TURVALINE RUUM

Ruumid, mis on totaalselt hoitud ja turvalised. Ma kanaldan ja hoian ruumis kõrget sagedust, hästi puhast armastuse energiat, uusi võimalikkusi ning totaalset lubamist. Oma Manifestori loomusega küsin õigeid küsimusi, loen inimeste energiaid ning panen asjad muutuste suunas liikuma.

SÜGAVUS & EHEDUS

Minu ruumides on palju sügavust, haavatavust ja ehedust. Olen ise otsekohene, aus ja ehe, jagades avameelselt ja ilma maskideta nii oma mõtteid kui elus toimuvat. Samu väärtusi toon ka ruumi ning naised saavad hirmuvabalt, turvaliselt ja hoitult katsetada, mis tunne on olla haavatav, ehe ja sukelduda omaenese teemadesse.

VAIMSUS & MAISUS

Samamoodi on tasakaalus südame tasandi tegevused ja mõistuslik lähenemine. Ma pole ainult namaste ja OM – mulle meeldib tasakaal! Me mediteerime ja laulame, aga lisaks vaimsematele töötubadele toimuvad ka loengud, kus jagan infot, õpetan teooriaid ja praktikaid jne. Me kirjutame ja unistame, õpime ja visualiseerime, paneme plaane paika ja astume reaalses maailmas oma järgmisele tasemele.

PUHKUS & AVASTAMINE

Mulle meeldib võtta oma retriidil osalejaid kui külalisi, kelle eest hoolitseda ja keda poputada. Soovin, et lisaks enesearengule ja järgmisele tasemele liikumisele saaksid täita ka oma puhkuse, päevitamise, lebotamise, lõunaunede jne tasse. Seega saad iga päev ka vaba aega puhkamiseks, retriidi jooksul on ka mitu seiklust ja ekskursiooni paradiisisaarel – et kõik oleks tasakaalus! Eneseareng + puhkus + seiklus.

Mida saad kogeda?

Mida Sansibaaril külastame?

Loengud ja töötoad:

✨ Retriidi hind ja osalemine ✨

Standardpakett

Väljakutsele
1999
  • Registreerudes retriidile juuli-august, on hind 1999€. Koha kindlustab tagastamatu sissemaks 333€. Ülejäänud summa saab maksta osade kaupa, väljastame ka arve.
  • HINNAS: Majutus, hommikusöök, kogu kohapealne transport, ekskursioonid ja piletid, kõik ühiselt tehtavad tegevused, saabudes kinkekott, kogu retriidi programm.
  • LISATASU: Lennupiletid Tallinn-Sansibar-Tallinn, viisa (50€), kindlustus.

Deluxe-pakett

Väljakutsele
2111
  • Alates 1.septembrist on retriidi tasu 2111€. Koha kindlustab tagastamatu sissemaks 333€. Ülejäänud summa saab maksta osade kaupa, väljastame ka arve.
  • HINNAS: Majutus, hommikusöök, kogu kohapealne transport, ekskursioonid ja piletid, kõik ühiselt tehtavad tegevused, saabudes kinkekott, kogu retriidi programm.
  • LISATASU: Lennupiletid Tallinn-Sansibar-Tallinn, viisa (50€), kindlustus.
VIP

LISAINFO & REGISTREERUMINE:
Registreerumiseks või lisaküsimusteks kirjuta retriit@dalikarat.com