Õnnelikkuse väljakutse

Elu on liiga lühike,
et olla õnnetu!

Tõeline õnn on sügav sisemine rahulolu. Seda saab treenida. Tule õpi õnnelikkuse teadust õnnekoolitaja Dalí Karati loodud 21-päevasel online videokoolitusel “Õnnelikkuse Väljakutse!”.

Väljakutsega ühinemine on selleks korraks lõppenud.

Õnnelikkuse väljakutselt saad:

MIS ON ÕNNELIKKUSE VÄLJAKUTSE?

Tegemist on mõnusalt positiivse, kerge ja mõtlemapaneva videokursusega, kus saad igal varahommikul e-maili peale kirja 10-15min pikkuse videoga. Igas videos selgitab Dalí lahti õnne olemust, jagab põnevaid õnneuuringute tulemusi ning õpetab, kuidas saaksid oma igapäevast heaolutaset püsivalt tõsta.

KAUA VÄLJAKUTSE KESTAB?

Õnnelikkuse väljakutse kestab 21 päeva. Alustame rahvusvahelisel õnnelikkuse päeval ehk 20.märtsil.

PALJU SEE IGAPÄEVASELT AEGA VÕTAB?

Iga päev saad ühe video, mille vaatamine võtab umbes 10-15 minutit. Väljakutsega ei kaasne mahukaid koduseid ülesandeid ega muid suuri kohustusi. Seega on seda kerge teha ja mõnus valida.

KELLELE VÄLJAKUTSE MÕELDUD ON?

Õnnelikkuse Väljakutse on mõeldud kõigile, kes tunnevad, et elu võiks olla rohkem õnnelik, rõõmsam, kergem ja sujuvam. Samuti neile, kes tahavad lähemalt mõista õnnelikkuse alkeemiat ja selle teema teaduslikku poolt.

MIDA SA VÄLJAKUTSEST SAAD?

Väljakutse annab Sulle oskuse jälgida end kõrvalt ja vaadata õnne hoopis uue nurga alt. Saad teada, kuidas näevad uurijad õnnelikkust ning mis teeb inimesi üle maailma õnnelikuks. Õpid vahet tegema lühiajalisel õnnehetkel ning püsival sisemisel õnnetundel.

MILLINE ON VÄLJAKUTSE ÜLESEHITUS?

Väljakutse on lihtne ja loogiline, osalejasõbralik ning mugav. Igal varahommikul tuleb Sulle e-mail, kus on link videole. Loodud on ka kinnine Facebooki grupp, kus saad jagada oma kogemusi ja mõtteid teiste osalejatega ning küsida Dalílt küsimusi. Grupis osalemine on vabatahtlik, väljakutses osalemine ei eelda Facebooki konto olemasolu.

Lisaks igapäevastele videotele on 1x nädalas ka külalisesinejaga live webinar (1h).

ELU ON LIIGA LÜHIKE, ET OLLA ÕNNETU!

Dalí Karat on sertifitseeritud õnnecoach ja koolitaja, kes õpetab õnnelikkuse kunsti, läbipõlemise ennetamist, sisemist rahu ja manifesteerimist. Tema missiooniks on tõsta inimeste teadlikkust ning tuletada meelde, et elu on mõeldud nautimiseks, õnnelikkus on meie loomulik seisund ning vastutus omaenda elukvaliteedi eest lasub igaühel endal. “Elu on liiga ilus ja äge selleks, et seda raisata või edasi lükata! Kui inimene mõistab tõelise õnnelikkuse alkeemiat, siis muutub elu rahulolevaks, rõõmsaks ja nauditavaks välistest asjaoludest sõltumatult!”.

Õnnelikkuse Väljakutse pakub Sulle ohtralt inspiratsiooni, mahukalt teadmisi ja väärtuslikke oskusi, et tõsta teadlikult igapäevast õnnetaset, pöörata rohkem tähelepanu headele asjadele oma elus ning suurendada sisemist rahulolu.

ÕNNELIKKUSE VÄLJAKUTSE:

Külalisesinejad:

Alar Ojastu

koolitaja ja õnneuurija

Silja Siller

joogatreener ja raamatu “Rõõmu 50 roosat varjundit” autor

Mai-Agate Väljataga

teadjanaine

Väljakutsel osalenute tagasiside

Väljakutse toimub 4.korda ning seda on läbinud juba üle tuhande inimese.

ELU ON LIIGA LÜHIKE, ET OLLA ÕNNETU!

Tule õpi, mis on tõeline õnnelikkus tegelikult, kuidas täita süda sisemise rahuloluga ja näha maailma ilusama paigana!

Dalí