Dalí linnaretriit
“Happy in Dubai!”

Kujuta ette: 10 Eesti kaunitari, kõik ilusad ja end üles löönud, Dubai luksuses jalutamas, tundide pikkuselt brunchitamas, lõbusalt kokteilitamas, imeilusates kohtades pildistamas, erinevaid ägedaid paiku külastamas, kõrbes lõkke ääres mediteerimas ja lõkke ümber tantsimas, ööklubis puusi hööritamas, sisukatel teemadel rääkimas.

Dalí linnaretriit “Happy in Dubai!”

  • Kuidas Sul on küll sedasi vedanud?
  • Kuidas saab veel paremaks minna?
  • Mis veel kõik võimalik on?

Märtsi teisel poolel pakime kohvrid, paneme kontsad jalga, seelikud-kleidid selga, värvime huuled ära ning lähme vallutame Dubai.

Nii kui Dalí Dubaisse esimest korda maandus, siis teadis ta – see on tema teine kodu! Energia on Dubaiga nii tugev, et tundub ainult loomulikuna seda ka teistega jagada. Seega kutsub Dalí 10 naist sellele külluseretriidile, kus standardid saavad tõstetud, maailmapilt avardatud ja naerulihased treenitud.

Mida retriidil teeme?

Nagu Dalí retriitidele kohane, siis lisaks seiklustele ja puhkusele on oma koht ka vaimsusel ja hingelisel kasvul:

Retriit kombineerib linnapuhkuse, seiklused Dubais, hingelise enesearengu! Ruumi loob koos Dalíga tema üks parimatest sõbrannadest Kristin Kriibi.

✨ Retriidi hind ja osalemine ✨

Külluslik linnaretriit Dalíga “Happy in Dubai!” toimub 21-28.03 ning maksab 1199€. Tegemist on erihinnaga, sest retriidini on vähe aega + see on esimene retriit Dubais. Järgmised retriidid Dubais oluliselt kallimad! Võimalus tasuda kahes osas ning arvega.

Hind sisaldab:

Hinna sisse ei kuulu:

NB! Hommikusöökide osas on hetkel asi veel lahtine, sest ootame majutuse osas kinnitust. Sellest selgub, kas majutus on hommikusöögiga või mitte.

Kui see vägevalt elektriline naiste linnaretriit Sind kõnetab ja hing tunneb kutset, siis kirjuta info@dalikarat.com. Ruumi vaid 10le naisele!

Lisainfo: Dalí Karat 82004702 või info@dalikarat.com