Webinar

Kuidas panna oma unikaalne HD energia õigesti tööle manifesteerimiseks?

Dali Karat + Elena Koit

Kuidas panna oma unikaalne HD energia õigesti tööle manifesteerimiseks?

Dali Karat + Elena Koit

Manifesteerimine + Human Design

Dali Karat + Elena Koit

Kui miski Sinus ütles “JAH”, siis jätka lugemist. Võimalik, et see sündmus on just Sinu jaoks.

Manifesteerimine ehk teadlik unistamine allub universaalsetele seadustele.
Iga idee või unistus saab realiseeruda (materialiseeruda ja manifesteeruda) üksnes siis, kui seeme langeb viljakasse pinnasesse.
Selle viljaka pinnase ja sobiva struktuuri loomine käib meie kõigi jaoks erinevalt.
Universaalsed printsiibid ja põhimõtted mille järgi me loome kehtivad kõigile (ka neile, kes neist teadlikud pole), küll aga viis, kuidas me neid loomulikult oma ellu rakendame on mõnevõrra erinev.

Kutsume Sind 01.02 õhtul kell 19:00 põnevale seiklusele, kus käsitleme manifesteerimist ehk oma tegelikkuse loomist pisut teisest perspektiivist ning individuaalsemalt – Human Design vaatest.

Räägime lähemalt, kuidas erinevad Human Design energiatüübid oma unistusi tegelikkuseks muuta saavad ning universaalseid põhimõtteid loomulikul viisil oma ellu rakendavad.

Seega, kui Sa tahad lähemalt teada, kuidas käib manifesteerimine Manifestori jaoks, milline on Generaatorite (ja Manifesteerivate Generaatorite) loov energia või kuidas saavad Projektorid ja Reflektorit oma seisundit igatsetud kutsete ligi tõmbamiseks muuta, oled väga oodatud veetma seda õhtut meiega!

Kes on dali karat-1
Dali Karat

Dali jagab Manifestorina oma kuldaväärt tarkust teadlikust loomisest ja manifesteerimisega seotud universaalsetest põhimõtetest. Lisaks seda, mida peab teadma manifesteerimisel ja miks vahel tellimused ei tööta. Sekka ka ohtralt isiklikku kogemust ja tarkust selle kohta, mis tegelikult toimib ja loob.

elenakoit-hd
Elena Koit

Elena jagab lisaks isiklikule sakraalsele kogemusele (Generaatorina) ka teadmisi, nippe ja nõuandeid selle kohta, mida võiksid erinevate energiatüüpide esindajad oma tegelikkuse loomisel ja unistuste realiseerimisel silmas pidada. Sekka toob ta natuke ka enesearmastuse ja eheda eneseväljendusega seotud väljakutseid ja arenguvõimalusi Human Design perspektiivist (ehk siis teeme väikese sissevaate ka Identiteedikeskuse ja Kõrikeskusega seotud teemadesse).

2024 on alles tuure kogumas ja sellest võiks saada Sinu elu parim aasta!

Mida teadlikum Sa oled iseendast ja oma loomulikust loovast potentsiaalist, seda enam on Sul võimalik seda enda heaks tööle panna!

Elada ja luua kerguses, naudinguga ja voolavalt, olla imelises koostöös Universumiga ja rakendada neid maagilisi kvantfüüsika seadusi teadlikult HD kvaliteetidega – see kõik on võimalik! Unistused on mõeldud täitumiseks!

Kui tahad sel aastal proovida luua teisiti või tunned, et vanaviisi enam ei toimi, siis oled väga oodatud meiega liituma!